چندی پیش رویداد یوبیسافت فوروارد (Ubisoft Forward) بود. در این رویداد از عناوین بسیار زیادی رونمایی شد. مخصوصاً اینکه تمرکز اصلی یوبیسافت در این مدت ساخت عناوین اساسینز کرید (Assassin’s Creed) بوده است. در کنار این مجموعه یوبیسافت از عناوین دیگر خود نیز اطلاعاتی منتشر کرد.

یکی از این عناوین بازی دیویژن: هارتلند (The Division: Heartland) بود. این اولین تریلری بود که ما از این بازی یوبیسافت مشاهده کردیم. بازی دیویژن هارتلند در اصل یک داستان جانبی از دنیای دیویژن است. همینطور اینکه به طور کامل رایگان بوده و در سبک شوتر است.

نکته جالب در مورد هارتلند این است که در یک شهر واقعی جریان ندارد. به این معنا که دیویژن ۱ در نیویورک و ۲ در واشنگتن جریان داشتند. این در حالی است که هارتلند در یک شهر کوچک به نام سیلور کریک (Silver Creek) جریان دارد. دنیای این بازی نسبت به عناوین قبلی کوچکتر بوده و کمی از فضای شهری به دور است.

در تریلر اطلاعات چندانی وجود ندارد. با این حال نشان داده می‌شود که شما باید شهر را از فرقه‌های (Factions) مختلف حفاظت کنید. همینطور اینکه امکان دارد کاراکترهای بازی از طریق یک هلیکوپتر وارد بازی بشوند. یکی از نکاتی که به آن اشاره شد این است که دیویژن ۲ در سبک دوام آوری است. با این حال هنوز مشخص نیست که عناصر دوام آوری در کجای بازی وجود دارد.

division heartland

چندی پیش بود که اطلاعات بیشتری از این بازی به بیرون درز کرد. اینکه بازی دیویژن: هارتلند دارای مبارزات ۴۵ نفره است. در اصل در این حالت بازیکنان علیه هوش مصنوعی مبارزه خواهند کرد. همینطور اینکه یک حالت دیگر به نام Excrusion Operations در بازی وجود داشته که بازیکنان در آن باید برای جمع آوری قطعات تلاش می‌کردند.

بازی هارتلند دارای ۶ مأمور و ۳ کلاس متفاوت است. هر مأمور دارای قابلیت و ویژگی خاص خود است. نکته مهم در مورد این اطلاعات این است که هنوز تأیید نشده‌اند. به همین دلیل امکان دارد که بازی نهایی با این موارد تفاوت زیادی داشته باشد. تاریخ عرضه رسمی هارتلند هنوز اعلام نشده است با اینحال احتمال دارد که تا انتهای سال ۲۰۲۳ در دسترس طرفداران قرار بگیرد.

یوبیسافت چندی پیش تعدادی از عناوین بزرگ خود را منحل کرد. با این حال اینطور که به نظر می‌رسد این شرکت همچنان روی عناوین اصلی خود کار کرده و ساخت آن‌ها را متوقف نکرده است. با توجه به عناوین منحل شده، می‌توان فهمید که تمرکز یوبیسافت بیشتر روی عناوین اخیر خود بوده و قرار است بازی‌هایی با کیفیت بالاتر را نسبت به قبل عرضه کند.