چندی پیش بود که نسخه کامپیوتر بازی‌های آنچارتد (Uncharted) معرفی شد. این بازی‌ها در قالب مجموعه آنچارتد: میراث دزدان (Uncharted: Legacy of Thieves) عرضه خواهد شد. این مجموعه شامل بازی آنچارتد ۴ و داستان جانبی آن یعنی میراث گمشده (Lost Legacy) است.

طبق چیزی که اعلام شده مجموعه آنچارتد در تاریخ ۲۷ مهر (۱۹ اکتبر) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. شما از الان می‌توانید این بازی را از فروشگاه اپیک پیش‌خرید کنید. با پیش‌خرید این بازی شما یک گلایدر هم در بازی فورتنایت خواهید گرفت. همین باعث خواهد شد تا افراد بیشتری ترغیب به خرید این بازی از فروشگاه اپیک بشوند.

همینطور اینکه در بازی فورتنایت چندین کاراکتر از بازی آنچارتد حضور دارند. حال با اضافه شدن این مورد بازیکنان می‌توانند یک ست کامل از ابزار آنچارتد داشته باشند.

بازی Uncharted: Lost Legacy

بازی آنچارتد ۴ را می‌توان یکی از بهترین عناوین انحصاری سونی دانست. در سال ۲۰۱۶ که این بازی عرضه شد توانست موفقیت بسیار زیادی کسب کند. گیم‌پلی آنچارتد بسیار روان بوده و از طرفی گرافیک بسیار خوبی هم دارد. همین موضوع باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

اخیراً سونی در حال عرضه کردن عناوین انحصاری خود برای کامپیوتر است. دلیل آن هم کاملاً منطقی است. از این طریق افراد بیشتری به این عناوین دسترسی داشته و سود این شرکت نیز بیشتر خواهد شد. در اصل افراد کمتری دیگر این بازی‌ها را روی پلی‌استیشن ۴ خریداری می‌کنند. با اینحال همچنان بازار خود را در دنیای عناوین کامپیوتر داشته و به همین دلیل می‌توانند فروش بسیار خوبی بکنند.

حضور آنچارتد نشان می‌دهد که سونی در تلاش است تا تمامی عناوین خود را وارد دنیای کامپیوتر کند. تنها مشکل اینجاست که برای مثال آنچارتد بعد از ۶ سال وارد دنیای کامپیوتر شد. همین موضوع باعث می‌شود که نقاط قوت کنسول‌های سونی همچنان عناوین انحصاری و بسیار زیبای آن باشد. بازیکنان اگر طرفدار این عناوین هستند، باید حتماً کنسول‌های سونی را خریداری کرده تا از آن‌ها لذت ببرند. البته اگر می‌خواهند در ابتدای عرضه این کار را انجام دهند و نمی‌توانند ۶ سال صبر کنند!

منبع: Gematsu.com