اگر در حال حاضر از گوشی‌های اندرویدی استفاده می‌کنید اما از طرفی به تصاویر زمینه گوشی‌های جدید اپل یعنی سری آیفون ۱۴ هم علاقه‌مند هستید، در این مطلب می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.

چهار شنبه‌ی هفته‌ی گذشته اپل از گوشی‌های سری آیفون ۱۴ در چهار مدل استاندارد، پلاس، پرو و پرو مکس رونمایی کرد. این چهار مدل تا سپتامبر سال آینده، تنها پرچم‌دارانی خواهند بود که باید با رقبای اندرویدی متعدد خود به رقابت بپردازند. بنابراین اپل تلاش کرده تا جایی که امکان دارد، آن‌ها را به قابلیت‌های خوب و جذاب مجهز کند. البته این حرف را بیشتر می‌شود در رابطه با دو مدل پرو و پرو مکس از آیفون ۱۴ زد، نه مدل‌های استاندارد و پلاس که در مقایسه با نسل قبل پیشرفت خاصی نداشته‌اند.

با این حال اگر این گوشی‌ها توانسته‌اند تا حدودی شما را به وجد بیاورند به گونه‌ای که دلتان می‌خواهد حس و حال کار با آن‌ها را روی گوشی اندرویدی خود تجربه کنید، می‌توانید تصاویر زمینه سری آیفون ۱۴ را برای دستگاه خود دانلود کنید.

  • iOS 16 با قابلیت‌های فراوان عرضه شد

تصاویر زمینه آیفون 14تصاویر زمینه آیفون 14

به صورت کلی ۹ تصویر زمینه برای آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس در نظر گرفته شده و ۵ تصویر زمینه هم برای آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس. از آن‌جایی که دو مدل پرو و پرو مکس به لطف حفره‌های روی نمایشگر طراحی جدیدتر و مدرن‌تری از دو مدل استاندارد و پلاس دارند، تصاویر زمینه‌ای که برای آن‌ها در نظر گرفته شده هم تا حدودی متفاوت است.

شما می‌توانید پیش‌نمایشی از تصاویر زمینه سری آیفون ۱۴ را در زیر مشاهده و در صورت تمایل، از طریق لینکی که در انتهای مطلب قرار داده شده به دانلود آن‌ها اقدام کنید. چون کیفیت تصاویر درون فایل زیپ بالاتر از چیزی است که به صورت پیش‌نمایش مشاهده می‌کنید.

تصویر زمینه همیشه یک بخش کاملا سلیقه‌ای در تمام گوشی‌های هوشمند است و کاربران هم معمولا هر چند وقت یک‌بار آن را تغییر می‌دهند. بنابراین این تصاویر زمینه می‌توانند برای تنوع گزینه‌ی مناسبی باشند چرا که ظاهری ساده و در عین حال زیبا و جذاب دارند.

اگر از این تصاویر لذت بردید، می‌توانید با کلیک روی لینک زیر آن‌ها را همین حالا برای گوشی اندرویدی خود دانلود کنید (حجم ۱۸ مگابایت).