این شرکت اعلام کرده که عینک موردنظر با ویندوز، macOS، اندروید و iOS سازگار است و می‌تواند برای گروه بزرگی از کاربران مورد استفاده قرار بگیرد. هنگام اتصال به کامپیوتر، این عینک یک محیط دسکتاپ جداگانه نمایش می‌دهد اما در صورت اتصال به گوشی، با محیط اپ Ready For موتورولا روبرو می‌شوید.

با وجود اینکه در حال حاضر صرفا گوشی‌های موتورولا از این اپ پشتیبانی می‌کنند، اما سخنگوی لنوو اعلام کرده با توجه به انجام پردازش‌ها و انجام فرایند ذخیره‌سازی در عینک، کاربران برای تمام گوشی‌ها با محیط مشابهی روبرو خواهند شد. به زبان ساده، Ready For یک رابط کاربری ویژه برای برخی اپ‌ها مانند سرویس‌های استریمینگ و تعدادی از بازی‌ها ارائه می‌دهد. مهم‌ترین مزیت این عینک این است که در هرجایی که هستید، می‌توانید آن را به گوشی یا کامپیوتر خود وصل کنید و از یک نمایشگر خصوصی بهره ببرید.

لنوو عینک Glasses T1

لنوو در زمینه‌ی چیپست استفاده شده اطلاعاتی ارائه نکرده اما اعلام شده که عینک موردنظر از دو نمایشگر Micro LED با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ و اسپیکرهای داخلی باکیفیت بهره می‌برد. همچنین برای افرادی که از عینک طبی استفاده می‌کنند، می‌توانند عینک‌های مخصوصی را درون آن قرار دهند تا برای تماشای محتوا با مشکلی روبرو نشوند.

لنوو گفته که عینک Glasses T1 در سال جاری میلادی راهی بازار چین می‌شود و در سال ۲۰۲۳ هم به دست کاربران ساکن تعدادی از کشورها می‌رسد. در رابطه با قیمت این عینک هم هنوز چیزی اعلام نشده است.

منبع: xda-developers