دو اپراتور همراه اول و ایرانسل به مناسبت شب یلدا هدیه‌ای برای مشترکین خود در نظر گرفته‌اند. نحوه فعال‌سازی اینترنت و مکالمه رایگان همراه اول و ایرانسل چگونه است؟

هر ساله با فرا رسیدن شب یلدا ایرانسل و همراه اول بسته‌های مکالمه و اینترنت رایگان برای مشترکان خود تدارک می‌بینند؛ تا افراد بتوانند در شب یلدا  با استفاده از اینترنت و تماس تلفنی با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنند.

هدیه ایرانسل

اینترنت: مشترکان اپراتور تلفن همراه ایرانسل می‌توانند در روزهای ۳۰ آذر و یک دی ۱۴۰۰، با شماره‌گیری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، یک بسته هدیه دو گیگابایتی اینترنت داخلی و خارجی دریافت کنند. اعتبار این بسته تا پایان روز فعالسازی بسته است و هر مشترک می‌تواند یک بار آن را فعال کند.

مکالمه: طرح هدیه مکالمه با شماره‌گیری کد #۲*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من در روزهای ۳۰ آذر و یک دی فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از ۴ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۴۰ دقیقه بعدی مکالمه‌ تمام مشترکان دائمی و اعتباری رایگان است. این طرح، از بامداد ۳۰ آذر ۱۴۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ اول دی ۱۴۰۰، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

هدیه همراه اول

اپراتور همراه اول نیز مانند هر ساله به مناسبت شب یلدا، اینترنت و اعتبار مکالمه رایگان برای مشترکان خود تدارک می‌بیند. امسال هم هدیه همراه اول کاملا رایگان نیست؛ مشترکان همراه اول با پرداخت مبلغ کمی می‌توانند هدیه شب یلدای خود را دریافت کنند.

همراه اول امسال قصد دارد بسته‌های ترکیبی خود را با تخفیف ۵۰ درصدی عرضه کند. مشترکان می‌توانند بسته یک روزه شامل یک ساعت مکالمه رایگان مخصوص شب یلدا + یک گیگ اینترنت را با قیمت پنج هزار تومان عرضه کند.

همچنین بسته اینترنتی یک روزه شامل سه ساعت مکالمه رایگان مخصوص شب یلدا به علاوه سه گیگ اینترنت با قیمت ۱۰ هزار تومان برای مشترکان خود در نظر گرفته است. این بسته‌ها با شماره گیری *۱۰۰*۶۷# فعالسازی می‌شوند.