زاپیروس مگ


واریز یارانه و حقوق از فردا/ احتمال پرداخت عیدی وجود دارد

واریز یارانه و حقوق از فردا/ احتمال پرداخت عیدی وجود دارد

فردا یارانه نقدی بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، سازمان تامین اجتماعی نیز باید پرداخت حقوق بازنشستگان را آغاز کند. البته احتمال واریز عیدی نیز وجود دارد.

(تصاویر) اولین گوشی دارای اسپیکر‌هایی با پوشش مکانیکی

(تصاویر) اولین گوشی دارای اسپیکر‌هایی با پوشش مکانیکی

اخیراً گزارش‌هایی به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد شیائومی بلندگوی یک گوشی پرچمدار خود را با درپوش قابل حرکت خودکار برای جابجایی بین حالت بلندگو و حالت تماس، توسعه داده است.

هزینه اسنپ و تپسی را آنلاین پرداخت کنیم یا نه؟

هزینه اسنپ و تپسی را آنلاین پرداخت کنیم یا نه؟

رانندگان اسنپ در برخی از مواقع، تقاضای پرداخت نقدی را از مسافر می‌کنند، اما به علت اینکه اسنپ از پرداخت نقدی پشتیبانی نمی‌کند، این مدل پرداخت هزینه، مشکلات مختلفی را برای مسافران و رانندگان ایجاد می‌کند.

تقلب رانندگان برای پاداش طرح‌ تشویقی اسنپ

تقلب رانندگان برای پاداش طرح‌ تشویقی اسنپ

در حالی که تعدادی از رانندگان اسنپ ادعا کردند که پاداش‌های طرح تشویقی اسنپ به حساب آن‌ها واریز نمی‌شود، برخی از مسافران می‌گویند رانندگان برای گرفتن پاداش تقلب می‌کنند.

در فضای امروز تجارت الکترونیک ایران، شاید دشوارترین کار برای یک سایت فروشگاهی تمرکز بر یک حوزه خاص و محروم شدن از مزیتهای رقابتی فروش کالاهای مختلف باشد؛ اما از سوی دیگر همین تخصص و تمرکزگرایی موجب بالا رفتن توان یک سایت در ارائه بهترین و دقیقترین مشاوره و در نهایت انتخاب و خرید بهتر برای کاربران خواهد شد و تجربه های متعدد داخلی و بین المللی موید این نکته است که اعتماد کاربران به فروشگاههای تخصصی روز به روز در حال افزایش است.
زاپیروس بزرگترین مرجع رسمی پخش موبایل در ایران میباشد که با سابقه ای 10 ساله در حوزه موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و لوازم جانبی در حال ارائه خدمات میباشد.
کالاهای این فروشگاه با قیمت عمده به فروش میرسد با حاشیه سود پایین و گسترش حوزه مشتریان.
ارسال سریع، قیمت مناسب، موجودیت کالا، پاسخگویی سریع و ... از ویژگی های زاپیروس میباشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...