روش های خرید

خرید آنلاین از زاپیروس

ما به همه بازدیدکنندگان سایت زاپیروس، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان زاپیروس در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد.

خرید حضوری از زاپیروس:

مشتریان عزیزی که تمایل به خرید حضوری و تست گوشی های مختلف دارند می توانند جهت خرید به فروشگاه زاپیروس مراجعه کنند و نیازی به ثبت سفارش روی سایت قبل از مراجعه نیست.امکان تحویل حضوری سفارش ثبت شده روی سایت در شعبه حضوری وجود ندارد.

نکات قابل توجه:

- قیمت‌های سایت، قیمت نهایی می‌باشد و هزینه‌ای به آن اضافه نخواهد شد. کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت لحاظ شده است و - خریدار فقط مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. اما ممکن است بنا به محل خریدار و فاصله از زاپیروس، ارسال محصول هزینه‌ای در بر داشته باشد.

- کلیه قابلیت‌های محصولات (مثل گوشی‌های تلفن همراه) از قبیل آنتن دهی ، بلوتوث ، وایرلس و ... فعال بوده و نیاز به پرداخت هزینه جهت فعال‌سازی نیست.

- محصولاتی که گارانتی دارند، نیازی به پرداخت هزینه جهت ثبت و فعالسازی گارانتی ندارند. کد فعالسازی رجیستری گوشی های موبایل روی کارت گارانتی محصولات توسط شرکت گارانتی کننده درج می شود.

گارانتی و بدون گارانتی:

محصولاتی که گارانتی دارند، دارای گارانتی رسمی و معتبرترین گارانتی می‌باشند و محصولاتی که گارانتی ندارند و یا نیازی به گارانتی ندارند، از یک هفته مهلت تست و ضمانت برگشت وجه برخوردار هستند.