اپلیکیشن و نرم‌افزار


هزینه اسنپ و تپسی را آنلاین پرداخت کنیم یا نه؟

هزینه اسنپ و تپسی را آنلاین پرداخت کنیم یا نه؟

رانندگان اسنپ در برخی از مواقع، تقاضای پرداخت نقدی را از مسافر می‌کنند، اما به علت اینکه اسنپ از پرداخت نقدی پشتیبانی نمی‌کند، این مدل پرداخت هزینه، مشکلات مختلفی را برای مسافران و رانندگان ایجاد می‌کند.

تقلب رانندگان برای پاداش طرح‌ تشویقی اسنپ

تقلب رانندگان برای پاداش طرح‌ تشویقی اسنپ

در حالی که تعدادی از رانندگان اسنپ ادعا کردند که پاداش‌های طرح تشویقی اسنپ به حساب آن‌ها واریز نمی‌شود، برخی از مسافران می‌گویند رانندگان برای گرفتن پاداش تقلب می‌کنند.

اینترنت رایگان اپراتورها برای شب یلدا + نحوه فعالسازی

اینترنت رایگان اپراتورها برای شب یلدا + نحوه فعالسازی

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا، دو اپراتور تلفن همراه یعنی همراه اول و ایرانسل بسته‌های رایگان اینترنت برای مشترکان خود در نظر گرفته‌اند.

اینستاگرام زمان استوری‌های ویدیویی را به یک دقیقه افزایش می‌دهد

اینستاگرام زمان استوری‌های ویدیویی را به یک دقیقه افزایش می‌دهد

اینستاگرام سخت تلاش می‌کند که در ارائه‌ی قابلیت‌های جدید و کاربردی از سایر رقبای خود یعنی اسنپ‌چت و تیک‌‌تاک عقب نماند. طبق گزارش ۹to5Mac، اینستاگرام در حال کار بر روی قابلیت جدیدی است که از این پس کاربران بتوانند به صورت یکپارچه ویدیو‌های خود را در استوری آپلود کنند و دیگر شاهد بخش‌بندی شدن استوری‌ها با محدودیت ۱۵ ثانیه‌ای نباشیم. پیش از این لازم بود تا کاربران برای قرار دادن ویدیو‌های یک دقیقه‌ای آن را در ۴ بخش ۱۵ ثانیه‌ای آپلود کنند، اما اکنون کافی است تا ویدیوی مدنظر خود را در بخش استوری قرار دهند تا بصورت یکپارچه به سایر کاربران نمایش داده شود.

در فضای امروز تجارت الکترونیک ایران، شاید دشوارترین کار برای یک سایت فروشگاهی تمرکز بر یک حوزه خاص و محروم شدن از مزیتهای رقابتی فروش کالاهای مختلف باشد؛ اما از سوی دیگر همین تخصص و تمرکزگرایی موجب بالا رفتن توان یک سایت در ارائه بهترین و دقیقترین مشاوره و در نهایت انتخاب و خرید بهتر برای کاربران خواهد شد و تجربه های متعدد داخلی و بین المللی موید این نکته است که اعتماد کاربران به فروشگاههای تخصصی روز به روز در حال افزایش است.
زاپیروس بزرگترین مرجع رسمی پخش موبایل در ایران میباشد که با سابقه ای 10 ساله در حوزه موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و لوازم جانبی در حال ارائه خدمات میباشد.
کالاهای این فروشگاه با قیمت عمده به فروش میرسد با حاشیه سود پایین و گسترش حوزه مشتریان.
ارسال سریع، قیمت مناسب، موجودیت کالا، پاسخگویی سریع و ... از ویژگی های زاپیروس میباشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها